fbpx

NÁBYTEK

NÁBYTEK NA VAŠE AKCE

Reklamní nábytek s vlastním potiskem. V naší nabídce máme jak plně potištěné sedací vaky s polystyrenovou výplní (kuličky), tak i modely s výplní ze sedákového molitanu.

Naše výroba je plně flexibilní, a tak můžeme realizovat i originální sedací reklamní nábytek s vlastním potiskem, co se rozměrů a tvarů týká. Vaše chillout zóna použitím našeho potištěného vaku ožije. Vhodné použití je i v interiéru prodejny, recepce a podobně.

Klasikou na venkovních akcích jsou již dlouhá léta sluneční lehátka s potištěným potahem. Jde o kvalitní dřevěnou kostru v kombinaci s pevnou potištěnou látkou (sublimační technologií) a nosností do 100 kg. Sluneční lehátka lze dodat i v oboustranném provedení, kdy potisk je jak na rubu, tak i líci potahu – zvýšení vizibility.

Díky zkušenostem a schopnostem našich partnerů vám nabízíme i výrobu atypického nábytku na míru dle vašich požadavků – dřevěné stoly a lavice s výpalem, barové stolky a mnoho jiného. Zeptejte se nás.

nábytek s vlastním potiskem
Sluneční lehátka s potištěným potahem (sublimační technologií)
Vhodné pro chillout zónu
Možnost výrazného brandingu – vysoká visibilita

TYPY NÁBYTKU

sedací vak s vlastním potiskem

Sháníte potištěné vaky a další nábytek na Vaší akci ? Neváhejte nás kontaktovat!

Žádná akce se neobejde bez nábytku. V naší nabídce máme jak plně potištěné sedací vaky s polystyrenovou výplní (kuličky), tak i modely s výplní ze sedákového molitanu.