fbpx

NAFUKOVADLA S VENTILÁTOREM

Rozměry všech nafukovadel lze přizpůsobit vašim potřebám.

VÝHODY NAFUKOVADEL S VENTILÁTOREM

Nafukovadla, jako jsou nafukovací brány, nafukovací stany –  obecně nafukovací reklama, je efektivní způsob pro prezentaci vaší společnosti nebo produktů. Široké uplatnění nafukovadla najdou při všech venkovních eventech – festivaly (nafukovací stany), sportovní akce (nafukovací brány a nafukovací totemy), předváděcí akce (nafukovací plechovky a 3D nafukovadla). Prvkem, kterým je možné naše nafukovadla osadit, je 3D element. Tím se ze všedního stane vysoce individualizovaný produkt, který nikdo na akci nepřehlédne. Instalace nafukovadel je velice jednoduchá, v podstatě stačí zapojit do elektřiny a ventilátor uvnitř nafukovadla (nafukovací brány nebo nafukovacího stanu) udělá práci už sám. Obsluha musí jen zajistit kotvení. Používáme kvalitní odolné materiály a nafukovadla – nafukovací brány, nafukovací stany a další, jsme připraveni servisovat před nebo po sezóně tak, aby na další akci byla v nejlepší formě.

nůžkové party stany s vlastním potiskem
Možnost 3D prvku
Možnost použití LED osvětlení uvnitř tubusů
Volitelné doplňky - elektrická zásuvka - USB port nabíjení
Výkonný ventilátor 230 V
Kvalitní barvo-stálý potisk

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat!

nafukovaci brány (nafukovadlo) s možností vlastního potisku bezvapropagace.cz

NAFUKOVACÍ BRÁNY

  • Nafukovací brána Obdélník
  • Nafukovací brána Oblouk
  • Nafukovací brána Polygon

 

Nafukovací brána, jeden z nejoblíbenějších produktů pro venkovní event. Velká plocha pro brand, velikost samotné nafukovací brány  a možnost doplnění o 3D element – to vše dělá z našich nafukovacích bran ideální volbu. Najdou uplatnění na všech sportovních či festivalových akcích. Snadná instalace, benefit, který naši klienti vítají, stejně jako ti, kteří se podílejí na přípravě akce.

NAFUKOVACÍ STANY

 • Nafukovací stan SPIDER 4nohý
 • Nafukovací stan SPIDER 5ti a 6tinohý
 • Nafukovací stan CUBE

Hledáte objem, výrazný prvek v prostoru? Pak možná vaše potřeby naplní naše nafukovací stany. Lze je pro zvýšení efektu doplnit o LED osvětlení, které je instalováno uvnitř nafukovací konstrukce, a tak na nočních eventech nafukovací stan září do okolí víc než stany okolní. Samozřejmostí je možnost doplnění komponentů pro větší komfort – například elektrickou nebo USB dobíjecí zásuvkou. I zde lze nafukovací stan vysoce individualizovat, a tak například nohy stanu mohou mít podobu plechovky a podobně. Doplnění o 3D prvek nafukovací stan odliší od standardu.

nafukovadla s vlastním potiskem
Astra

ASTA

Brit

BARYK

Globe

GUFY

NAFUKOVACÍ BALÓNY

 • Nafukovací balon tvar ASTA
 • Nafukovací balon tvar BARYK
 • Nafukovací balon tvar GUFY

Jak víme z geometrie, kulová struktura má největší plochu, a tím i největší plochu pro váš brand, logo nebo jiné sdělení. Nafukovací balon je produkt, který má ze všech nabízených nafukovadel nejjednodušší instalaci – po vybalení z přepravní tašky, rozvinutí a zapojení do elektrické sítě se nafukovací balon tlakem vháněného vzduchu skrze výkonný ventilátor sám vztyčí. I zde lze pro větší efekt použít vnitřní LED osvětlení.

REKLAMNÍ NAFUKOVACÍ PLÁTNO

Hledáte dočasnou bannerovací plochu? Naše nafukovací plátno je přesně, co hledáte – jednoduché na instalaci, s velkou plochou k reklamnímu potisku. Nafukovací plátno lze použít i jako promítací. Výměna banneru nafukovacího plátna je snadná, a tak ho lze snadno rebrandovat – jeden rám a více bannerů vám poskytne flexibilitu v použití.

reklamní nafukovavcí plátno s vlastním potiskem
Nafukovaci totemy s vlastnim potiskem

NAFUKOVACÍ TOTEMY / SLOUPY

Jednoduchý, ale výrazný prvek na vašich akcích – nafukovací totem. Jednoduchá konstrukce nafukovacího sloupu, variabilní výška dle požadavku klienta, velká plocha k potisku a poměr cena/výkon tento produkt předurčuje k použití na vašich eventech – sportovní akce, prezentace, roadshows a podobně. Samozřejmostí je možnost osadit nafukovací totem vnitřním LED osvětlením pro večerní nebo noční použití.

 • TOTEM / SLOUP 2 M 3 M 4 M 5 M 6 M
  Trasportní rozměry 60 x 40 x 40 cm 60 x 40 x 40 cm 70 x 40 x 40 cm 80 x 50 x 50 cm 100 x 60 x 60 cm
  Váha 20 kg 20 kg 20 kg 25 kg 25 kg
  Průměr 0,6 m 0,8 m 0,95 m 1,3 m 1,3 m
  Ventilátor 230V / 260W 230V / 260W 230V / 260W 230V / 260W 230V / 260W
  Orientační doba instalace / nafouknutí pod 10 min. pod 10 min. pod 10 min. pod 10 min. pod 10 min.

3D NAFUKOVADLA

Nafukovací 3D reklama (například nafukovací plechovka nebo nafukovací láhev) – možnost, jak prezentovat váš produkt v nadživotní velikosti při zachování důležitých detailů. Po přenesení tvaru do speciálního programu, který umožní jeho převedení do střihu a tiskové šablony, se vytiskne plášť a následně sešije. Vaše 3D nafukovadlo je připravené k použití! Produkty 3D nafukovací reklamy jsou mobilní, a tak mohou být všude tam, kde jsou i vaši zákazníci – výstavnictví, sportovní akce, letní festivaly, aktivace a podobně. Vaši poptávku rádi zpracujeme.

Materiál opláštění
100% polyester (PES) s PVC zátěrem 330g/m2
Barevná látka – vzorník (odstíny)

Potisk
Solventní technologie

Nafukovací plechovky a lahve s vlastním potiskem

SHÁNÍTE NŮŽKOVÝ STAN NEBO PRODEJNÍ STÁNEK NA VAŠÍ AKCI? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Sháníte nůžkový stan, nebo prodejní stánek na Vaší akci ?

Nafukovadla, jako jsou nafukovací brány, nafukovací stany –  obecně nafukovací reklama, je efektivní způsob pro prezentaci vaší společnosti nebo produktů.